.: VİLLA PARK KARACABEY :.
SS.KARACABEY VİLLA PARK KONUT YAPI KOOPERATİFİ

www.villaparkkaracabey.com
       

MİSYONUMUZ :
Sektörde güvenli, kaliteli, konforlu yaşam alanlarıyla; içinde yaşayanların, çalışanların mutlu olacağı projeler üretmek ve yapılar yapmaktır. Bu konuda güven duyulan bir firma olmaktır. Bezek Mimarlığın üstleneceği görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek temel ilkesidir.

VİZYONUMUZ : İş kalitesinden ödün vermeden, mühendislik etiğine bağlı kalarak; en güvenilir, depreme dayanıklı, konforlu projeler üretip gerçekleştirirken, çevreye saygılı iş yapmayı, müşteri beklenti ve memnuniyetini esas almayı kendine ideal olarak seçmiştir.

 
 
         
  Bezek Mimarlık; 1990 yılından bu yana mimarinin her alanında teknik ve dinamik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma alanlarımız Konut Ölçeğinden başlayarak İnşaat ve Taahhüt, Plan Proje, Kat Karşılığı İnşaat, Arsa Alımı ve her türlü Müteahhitlik ile ilgili olan işleri kapsamaktadır.

Tüm çalışmalarımız TSE standartlarında olup; Bezek Mimarlık mesleki disiplin içerisinde, kaliteli, profesyonel ve ekonomik hizmeti sunmaktadır.
   
     
     
     
     
     
     
     
 

Hizmet esaslı çalışan firmamız, doğayı korumayı, kentsel tasarım olgusu ile mimari tasarımını bütünleştirmeyi vizyon edinerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti misyonu ile geleceğiniz için çalışmaktadır.

     
         
Copyright © 2010 Bezek Mimarlık | Design BwT